jjj

7BFEE5B1-053F-42EA-B2F2-7E29C8C6D109

K ubytování nabízíme mobilní domky nebo luxusní stany: 

      Krásný kemp z části ukrytý v borovicovém háji. V části druhé posázený listnatými stromy a zelení. V horkých dnech vám nabídne osvěžení rozlehlý bazén vhodný svým tvarem a hloubkou jak pro děti a opalující se rodiče, tak pro plavce. V kempu naleznete restauraci, pizzerii, bar, animační programy pro děti a česky hovořícího delegáta. Podívejte se na FOTKY kempu a okolí.

FAKULTATIVNÍ VÝLETY: pokud Vás zajímají možnosti fakultativních výletů, VÍCE INFORMACÍ ZDE.
 

Návrh bez názvu_1

 STRAVOVÁNÍ  

Nabízíme možnost stravování za velmi zvýhodněné ceny. Stravování probíhá v italské restauraci přiléhající ke kempu v předem stanovené časy. Strava je pestrá a typicky italská. Zahrnuje těstoviny, maso, ryby, zeleninu, pizzu atd. Klienti můžou jíst v restauraci, nebo si předem požádat o přípravu jídla s sebou a odnést si ho do svého ubytování (pouze obědy a večeře, bez nápojů).

Snídaně, polopenze i plná penze

Snídaně formou bufetu - výběr ze sladké i slané nabídky. Snídaňové nápoje zahrnuty v ceně.

Obědy - servírované - dva chody a zeleninový bufet. V ceně zahrnut jeden nápoj - malé pivo, sklenka vína nebo voda. Další nápoje za poplatek.

Večeře - servírované - na výběr vždy ze dvou variant: a) jídlo o dvou chodech nebo b) pizza dle vlastního výběru (potřeba se rozhodnout den předem). Součástí večeří je i zeleninový bufet. V ceně zahrnut jeden nápoj - malé pivo, sklenka vína nebo voda. Další nápoje za poplatek.

Návrh bez názvu 2

POLOHA

300 m od letoviska Zadina s trhy, obchůdky, kolotoči a různými atrakcemi pro děti, 2 km od města a přístavu Cesenatico - každý večer doprava do centra města a zpět zdarma. Více o poloze.

DOPRAVA

Doprava z ČR do Itálie – Cesenatica (přímo do kempu), v termínech od 26.5.2023 do 15.9.2023
Více informací o dopravě zde.

PLÁŽ

Písečná s pozvolným vstupem do moře, vzdálená cca 7 minut (500m) chůze. Pláž můžete využívat jak volnou (možnost donést si svůj slunečník, karimatku atd.), tak placenou (v jednotlivých plážových barech k pronajmutí pevná lehátka a slunečníky - obraťte se v kempu na delegáta, pokud chcete poradit nebo pomoct)

Návrh bez názvu 3

SPORT A ZÁBAVA

 V kempu k zapůjčení badminton, míč a další hry (v závislosti na momentální dostupnosti). Mezi pláží a kempem hustý piniový háj táhnoucí se cca 10 km podél pobřeží - skvělý na běh a procházky (nachází se v něm i cvičící prvky a průlezky pro děti). Jednou týdně večerní diskotéka u bazénu. Pět minut chůze vzdálený rozsáhlý park s převážně travnatým povrchem, písčitými cestičkami a venkovními posilovacími prostředky, hřištěm na kopanou a basketbal. Na pláži či v blízkosti beach volejbalové hřiště (za poplatek).
Možnost zapůjčení kol (za poplatek).
V sezoně 2022 jezdil každý večer autobus do přístavu a centra města Cesenatico pro klienty kempu zdarma.

VYBAVENÍ KEMPU

Bazén (ZDARMA, lehátka u něj za poplatek), velké dětské hřiště s houpačkami a průlezkami, venkovní grily, recepce, společné sociální zařízení (WC, sprchy – vzdálenost cca 50-100 m od MH Bora), restaurace a pizzerie, bar. Navíc mohou klienti ZDARMA navštěvovat velký plavecký bazén, který se nachází ve vedlejším kempu Cesenatico.

 Návrh bez názvu 4

 

Vyberte si z nabízených druhů ubytování: