Proč právě náš kemp?

Pro ty z vás, kteří si rádi přečtete příběhy, které vás můžou něčím inspirovat, jsme si připravili tento článek. 

 

Jsme Nikola a David, založili jsme cestovku Bora Travel a proč si z tisíců dalších nabídek letních dovolených vybrat právě náš kemp? 

7BFEE5B1-053F-42EA-B2F2-7E29C8C6D109 

Odpověď je jednoduchá a naprosto od srdce. Jsme malá cestovka dvou mladých lidí, kteří do toho dávají tělo i duši a kemp v Cesenaticu je pro léto 2023 naší jedinou destinací. 

Pro ty z vás, kteří si nejsou jistí, kam tím míříme, tak vysvětlíme. Kemp v Cesenaticu roky známe a hýčkáme si ho jako „vlastní“ miminko. Tím, že je to naše jediná letní destinace, tak do ní vkládáme veškeré úsilí, osobní přístup a zkrátka vše, co je pro nás v Itálii důležité. Místo perfektně známe, považujeme se téměř za „místní“. Víme, kam vás vzít na výlet, co vám doporučit na jídlo, do které restaurace vás poslat a jakou aktivitu na míru vám připravit. A navíc celé léto tam sami trávíme, takže s vámi vaši dovolenou prožijeme. 

Itálii milujeme. Její slunce, její temperament, její vinice a víno, její sýry, prosciutto, pizzu a těstoviny. Její moře a hory. Její obyvatele. Její nikdy nekončící energii…

obrazek-cesenatico

A jak to vlastně celé začalo? 

Psal se rok 2016 když jsem vystoupila poprvé v Itálii z autobusu a měla jsem dělat delegátku pro pár autobusů. Neuměla jsem italsky, neznala jsem místní zvyky a nevěděla jsem, co mě vlastně čeká.

Kdybych tenkrát tušila, jak mi Itálie změní život, tak bych tomu nejspíš nevěřila. Po prvních velmi těžkých měsících probrečených do polštáře (ale stále s úsměvem, aby nikdo nic nepoznal) jsem začala konečně trošku rozumět pár slovům, poznávala jsem víc a víc úžasnou italskou kulturu a národnost. A zamilovala se. Do Itálie. Do italského stylu života, který už mě nikdy nepustil. 

Za ty roky si troufnu říct, že jsem procestovala celou Itálii, poznala všechny stránky této země a znám ji víc než své boty. 

A co jsem za ty roky ještě poznala? VÁS. Všechny úžasné lidi, kteří jste přijížděli na vaše letní i zimní dovolené. A mnozí z vás opakovaně. A proto, když nastal ten správný čas, tak jsem se spolu se svým kolegou Davidem rozhodla založit pro vás CK Bora Travel, abychom společně mohli dál pokračovat v tomto úžasném dobrodružství. Vděčíme za to i CK Jokratour, která se celé ty roky vzorně starala o všechny své klienty a která nás toho spoustu naučila. Proto, když se pan Kramoliš rozhodl ukončit svoji činnost, bylo pro nás rozhodnutí pokračovat téměř povinností. A to velmi příjemnou povinností.

cesenatico 

A co tím chceme všechno říct? Zkrátka to, že u nás nenajdete jen klasickou dovolenou. Ale pro ty, kdo o to stojí, tak u nás najdete otevřené srdce a jiný pohled na život. Plný optimismu a radosti. Bez hraní si na něco, co neexistuje. 

Přijeďte k nám a uvidíte, že pro nás nejste jen číslo na smlouvě. Pro nás jste součástí nás. 

Nikol a David
Tým Bora Travel