Staré zvyky v novém kabátě

V kempu Cesenatico a Pineta sul Mare jsme prožili krásné roky. A to jak díky tisícům klientů, kteří se za námi každoročně vypravovali, tak díky cestovní kanceláři Jokratour, která se celé ty dlouhé roky o provoz kempu starala a nechala v Cesenaticu kus svého života i srdce.

Léto 2022 bylo bohužel pro CK Jokratour létem posledním. Ne, nic špatného se nestalo. Jen už si majitel CK Jokratour, pan Kramoliš, přál užít si klid, který si po celém životě stráveném v cestovním ruchu zasloužil.

Ale my jsme se nechtěli smířit s tím, že by to měl být konec. Chtěli jsme dál prožívat ty krásná léta s vámi u moře. A tak jsme se do toho pustili. Spoustu starého jsme nechali, něco jsme změnili a něco nového přidali.

Co zůstalo? Vaše oblíbené červené chatečky i velké luxusní mobilní domky, které jste každý rok žádali víc a víc. Ale především zůstala atmosféra přátelského a rodinného prostředí, individuální přístup ke každému z vás, pestrá nabídka výletů a veselé prostředí.

Co se změnilo? Změnil se název. Na scénu přišla cestovní kancelář Bora Travel. Dobře si tento název zapamatujte. Ještě o nás hodně uslyšíte :)
A co se změnilo dál? Rozhodli jsme se změnit stravování. Stojíme si za tím, že při objevování nových krajů, k čemuž letní dovolená určitě patří, je potřeba objevovat i místní kuchyni. A hlavně když ta italská patří k nejlepším na světě.
Pokud se rozhodnete využít možnosti stravování, abyste si užili klidnou dovolenou, budete mít možnost ochutnat vše, co italská kuchyně nabízí - ryby, maso, těstoviny, zeleninu, ovoce, rizoto, přímořskou stravu a také samozřejmě pravou italskou pizzu.

A co je nového? V nabídce najdete krásné nové stany s vlastní kuchyňkou, sociálním zařízením, vanou a velkou terasou. My jsme si je zamilovali od samého začátku.
A další novinky? Nechte se překvapit, budete koukat :)